„TRZEŹWY PORANEK” - PODSUMOWANIE - RUCH DROGOWY - KPP Ostrowiec Świętokrzyski

RUCH DROGOWY

„TRZEŹWY PORANEK” - PODSUMOWANIE

Dzisiaj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowieckiej komendy policji przeprowadzili działania pn. "Trzeźwy poranek". Akcja miała na celu ujawnianie i eliminowanie nietrzeźwych kierowców, a tym samym poprawę bezpieczeństwa na drogach naszego powiatu.

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim na drogach powiatu ostrowieckiego prowadzili wzmożone działania kontrolne w ramach akcji „Trzeźwy poranek. Podczas dzisiejszej akcji, przebadanych zostało 426 kierowców. Policjanci ujawnili 2 nietrzeźwych kierujących.

W celu poprawy bezpieczeństwa na drogach naszego powiatu tego typu akcje będą przeprowadzane cyklicznie.

Apelujemy o rozwagę. Życie i zdrowie wszystkich użytkowników dróg zależy od nas samych. Trzeźwość powinna być dla każdego z nas sprawą priorytetową. Pamiętajmy o tym i zawsze kierujmy się rozsądkiem, bo tylko w ten sposób możemy dać sobie i innym gwarancję bezpieczeństwa na drodze.

Przypominamy, że w budynku Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim został zamontowany alkomat, dzięki któremu każdy może sam sprawdzić swój stan trzeźwości, bez konieczności udziału w tej czynności policjantów.

Opr. SK