„Trzeźwy poranek”- podsumowanie - RUCH DROGOWY - KPP Ostrowiec Świętokrzyski

RUCH DROGOWY

„Trzeźwy poranek”- podsumowanie

Dzisiaj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowieckiej komendy policji przeprowadzili działania pn. "Trzeźwy poranek". Akcja miała na celu ujawnianie i eliminowanie nietrzeźwych kierowców, a tym samym poprawę bezpieczeństwa na drogach naszego powiatu.

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim na drogach powiatu ostrowieckiego prowadzili wzmożone działania kontrolne w ramach akcji „Trzeźwy poranek. Podczas dzisiejszej akcji, tylko w ciągu kilku godzin, przebadanych zostało 267 kierowców. Policjanci ujawnili 1 nietrzeźwego kierującego.

Apelujemy o rozwagę. Życie i zdrowie wszystkich użytkowników dróg zależy od nas samych. Trzeźwość powinna być dla każdego z nas sprawą priorytetową. Pamiętajmy o tym i zawsze kierujmy się rozsądkiem, bo tylko w ten sposób możemy dać sobie i innym gwarancję bezpieczeństwa na drodze.

Przypominamy, że w budynku Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim został zamontowany alkomat, dzięki któremu każdy może sam sprawdzić swój stan trzeźwości, bez konieczności udziału w tej czynności policjantów.

 

Opr. SK