Rusza plebiscyt „Dzielnicowy bliżej nas” - Aktualności - KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rusza plebiscyt „Dzielnicowy bliżej nas”

Od dzisiaj rozpoczął się plebiscyt na najpopularniejszego dzielnicowego naszego województwa pod nazwą "Dzielnicowy bliżej nas". To pierwszy taki plebiscyt, zorganizowanego przez redakcję Echa Dnia i Komendę Wojewódzką Policji w Kielcach. Sylwetki dzielnicowych z każdego powiatu na których możesz głosować są prezentowane na stronie internetowej echodnia.eu/swietokrzyskie.

Konkurs pod nazwą "Dzielnicowy bliżej nas" został zorganizowany przy współpracy Polska Press sp. z o.o. - wydawcy Echa Dnia oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Czytelnicy dziennika i serwisu internetowego echodnia.eu wyłonią najpopularniejszych dzielnicowych województwa świętokrzyskiego. 

Od dzisiaj od godz. 6.00 rano do 6 lipca do godz. 21.00 można głosować na kandydatów z wszystkich komend powiatowych i miejskiej Policji. Po zakończeniu powiatowego etapu plebiscytu uruchomiony zostanie II etap - wojewódzki. Przejdą do niego kandydaci, którzy uzyskają największą liczbę głosów podczas pierwszego głosowania. W II etapie będzie można oddawać głosy od 9 lipca. 

Więcej informacji tutaj.

Zachęcamy do udziału w plebiscycie!