Rusza plebiscyt „Dzielnicowy bliżej nas” - Aktualności - KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Rusza plebiscyt „Dzielnicowy bliżej nas”

Od dzisiaj rozpoczął się plebiscyt na najpopularniejszego dzielnicowego naszego województwa pod nazwą "Dzielnicowy bliżej nas". To pierwszy taki plebiscyt, zorganizowanego przez redakcję Echa Dnia i Komendę Wojewódzką Policji w Kielcach. Sylwetki dzielnicowych z każdego powiatu na których możesz głosować są prezentowane na stronie internetowej echodnia.eu/swietokrzyskie.

Konkurs pod nazwą "Dzielnicowy bliżej nas" został zorganizowany przy współpracy Polska Press sp. z o.o. - wydawcy Echa Dnia oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Czytelnicy dziennika i serwisu internetowego echodnia.eu wyłonią najpopularniejszych dzielnicowych województwa świętokrzyskiego. 

Od dzisiaj od godz. 6.00 rano do 6 lipca do godz. 21.00 można głosować na kandydatów z wszystkich komend powiatowych i miejskiej Policji. Po zakończeniu powiatowego etapu plebiscytu uruchomiony zostanie II etap - wojewódzki. Przejdą do niego kandydaci, którzy uzyskają największą liczbę głosów podczas pierwszego głosowania. W II etapie będzie można oddawać głosy od 9 lipca. 

Więcej informacji tutaj.

Zachęcamy do udziału w plebiscycie!